Oerol 2025-Slaapschip-Hotelschip-Terschelling

Oerol 2025
Slaapschip-Terschelling Hotelschip

Oerol Festival - 13-23 jun 2025 - Tickets & Line-up

Oerol, een fenomeen!

Terschellings Oerol festival

 

staat bekend als één van de leukste en meest bijzondere theaterfestivals in Europa. Het is sinds de eerste editie in 1982 uitgegroeid tot een waar fenomeen. Ieder jaar in juni is het Waddeneiland tien dagen lang het podium voor theater, dans, straattheater, beeldende kunst en muziek. De voorstellingen worden speciaal voor de bijzondere locaties gemaakt, of daarop aangepast. Van grote spektakelstukken tot mime, van intiem muziektheater tot hilarische circusvoorstellingen, van westerns tot interactieve installaties: je treft het aan in de duinen, op het strand, in bossen, op dijken, in schuren en gewoon op straat.

Met plezier nemen we jullie mee naar de volgende editie van het Oerol festival, geboren uit de passie van één man, intussen overgebracht aan vele tienduizenden. Het is fantastisch om met zoveel bezoekers die fascinatie te delen. Die energie brengt jaarlijks opnieuw honderden kunstenaars naar het eiland, die dankzij de nieuwsgierigheid van alle bezoekers de ruimte voelen om nieuwe dingen te creëren, onderzoeken en te presenteren.

Oerol 2025   vrijdag 13 t/m zondag 22 juni

Zoals ieder jaar is de boekanier weer present met Oerol om de gasten weer in de watten te leggen

OEROL 2025 – OVERNACHTEN WEST-TERSCHELLING

Het schip ligt als slaapschip cq hotelschip bij Oerol  in de haven van West-Terschelling.

 Boek nu voor Oerol 2025 !  –  van vrijdag 13 tot en met zondag 22 juni.

Data
Vrijdagavond 13 juni 2025 t/m zondagmorgen 22 juni 2025

Het is niet mogelijk om 1 overnachting te boeken

Prijzen kunt u vinden onder Klik Hier!!

Prijs is inclusief  ontbijt en bedlinnen

Prijzen
€ 250,- p.p in een  2-persoonshut,
Mocht u de hut voor uzelf willen reserveren dan wordt een toeslag berekend van € 175.00

€ € 250,- p.p in een  4-persoonshut, u wordt ingedeeld met een persoon van hetzelfde geslacht.

De prijs is inclusief: ontbijt, linnengoed + handdoek en washand set, eindschoonmaak, havengeld, toeristenbelasting en u bent verzekerd bij;
SGR Garantieregeling Pakketreizen.

 

Het schip is dan de thuisbasis en staat garant voor gezelligheid en bijzondere ontmoetingen.

– Zondag 22 juni 11 uur vertrekt het schip naar Makkum, een avontuurlijke afsluiting van het Oerol festival.

Verblijf aan boord

Benedendeks zijn de ruime hutten en het sanitair. U slaapt aan boord in een twee- of vier-persoons hut, inclusief dekbedden, handdoeken en ontbijt.
Wij hebben een uitstekende kombuis, een gezellige bar en een ruime salon met uitzicht naar buiten.‘s Morgens wordt het ontbijt hier geserveerd.

Het schip is thuisbasis en de gehele dag open. Tegen borreltijd is de bar geopend en deel je je Oerol 2015-Slaapschip-Terschelling hotelschipervaringen met anderen.

Prijzen kunt u vinden onder klik hier !

Ook hebben wij weer diverse andere Zeilreizen,

Mocht u geïnteresseerd zijn klik hier !